ברז הסנקה כיבוי אש

בעלי עסקים המחזיקים מבנים גדולים יכולים להזמין התקנה פרטית של ברז הסנקה כיבוי אש. ברז ההסנקה הוא המקור לחיבור מים הנגיש ביותר לשירותי הכבאות כאשר הם מגיעים לכבות שריפה. ברז ההסנקה אינו יכול לשמש לצרכים פרטיים אלא רק לכיבוי שריפות מכמה סיבות:

  • ברז ההסנקה נפתח באופן מלא ובעל זרם מים עוצמתי במיוחד.
  • פתיחת הברז צריכה להתבצע רק עם אנשי מקצוע ובחיבור לצינור תואם לברז.
  • שימוש לא נכון בברז יכול לסכן את חייהם של עוברי אורח או את המשתמשים עצמם.
  • פתיחת ברז לכיבוי אש לשימוש אחר עלול להביא לקנסות גבוהים למבצע הפעולה.
כאשר אתם מתכננים התקנה של ברז לכיבוי אש מחוץ למבנה העסק, מומלץ לפנות לחברה מקצועית ולפעול על-פי התקנים הרשמיים להתקנת ברז חיצוני לכיבוי אש.
 
ברז הסנקה לחיבור מים לכיבוי אש
 
 
האם בית העסק שלכם מתאים להתקנה חיצונית של ברז הסנקה? האם ברז הסקנה כיבוי אש יתאים למבנה שלכם? בכדי לענות על השאלות הללו, כדאי לכם לפנות לחברה למערכות כיבוי וגילוי אש. עסקים עם מבנים גדולים כגון אולמות אירועים, מוסדות פרטיים, קניונים ובנייני משרדים יכולים להזמין התקנה מקצועית של ברזי הסנקה במקומות הנחוצים לכך, אם זה בכניסה למבנה, בחלק האחורי של המבנה או בכל מקום המתאים מבחינת בטיחות למניעת אש. 
 
מה המחיר לברז כיבוי חיצוני לבניין?
 
אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת להתקנה של ברז כיבוי חיצוני, אתם יכולים לפנות לחברת יהודה ב. מערכות. חברת יהודה ב. מערכות מספקת שירות טכני מקצועי ברמה הגבוהה ביותר למערכות כיבוי וגילוי אש. הצעת המחיר של חברת יהודה ב. מערכות ניתנת לכם בהתאם למבנה של בית העסק שלכם ומספר ברזי ההסנקה הנדרשים לשמירה על בטיחות מפני אש.   
 
 
ברז כיבוי אש על-פי תקני הבטיחות עם חברת יהודה ב. מערכות
 
להזמנה של התקנת ברז כיבוי אש, התקשרו לצוות חברת יהודה ב. מערכות וקבלו הצעת מחיר הרלוונטית לעסק שלכם. צוות החברה ישמח לתכנן עבורכם ברז הסנקה כיבוי אש באופן המקצועי ביותר ובהתאם לצרכים שלכם. אם החלטתם לבחור בצוות חברת יהודה ב. מערכות, תדעו שבחרתם בטובים ביותר לתכנון ובניית מערכות חיצוניות ופנימיות לכיבוי אש למבנים עסקיים, למוסדות ולבנייני משרדים.  

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

לייעוץ ראשוני חייגו