משאבות כיבוי אש לבית

אחת המערכות לכיבוי אש החשובות ביותר היא המערכת האוטומטית. מערכת הספרינקלרים המפורסמת מספקת פתרון מהיר, יעיל ואוטומטי במצבים של שריפה. המערכת פועלת עם 2  יחידות חשובות נוספות – יחידת גלאי העשן ויחידת הצינורות אשר מעבירה מים למערכת. כאשר מתקינים את מערכת הספרינקלרים, צריך לוודא כי לחץ המים במבנה בפרט וברשות המקומית בכלל עומד בתקן הדרוש ללחץ המים לספרינקלרים. במידה והוא אינו עומד בתקן, יש צורך להתקין משאבות כיבוי אש לבית. המשאבות מבצעות את תיקון מידת הלחץ של המים ומאפשרות את הטיפול האופטימלי של המערכות האוטומטיות לגילוי וכיבוי שריפות. 
 
משאבות כיבוי אש לבניין משותף על-פי מאפייני סיכון אש
 
כל בניין או מבנה יחיד הוא בעל מאפייני סיכון אש ייחודיים. את מאפייני סיכון האש למבנה, קובעת חברה מקצועית המתמחה בייצור ושיווק מערכות אוטומטיות לכיבוי אש ומוסכמת על-ידי מכון התקנים לפעולות ייצור והתקנה של מערכות כיבוי אש. לאחר שנקבעים מאפייני סיכון אש למבנה, ניתן לבצע תכנון מקצועי לבניית המערכות המיועדות לגילוי וכיבוי של שריפות. כחלק מהתקנת המערכת האוטומטית נגד שריפות לעיתים רבות נדרש להתקין משאבות כיבוי אש לבניין משותף על מנת שיפעלו בצורה תקינה. 
 
משאבות כיבוי אש בעסק לטיפול בלחץ המים
 
מטרת משאבות כיבוי אש בעסק היא כאמור תיקון לחץ המים, על מנת שמערכת הספרינקלים האוטומטית תפעל בצורה מקסימלית לטיפול במפגעי אש. לחץ המים הפועל בצינורות המובילים לספרינקלרים הוא קריטי להפעלת המערכת בעת שריפה. אם כן, כאשר אתם נדרשים להזמין שירות התקנת מערכת לכיבוי אש, חשוב שאנשי המקצועי יבצעו עבורכם את הבדיקה של לחץ המים בכדי לוודא שהוא עומד בתקנות המחמירות לציוד לכיבוי אש. 
 
משאבות כיבוי אש בעסקים לכל סוגי המבנים
 
במידה ואתם נדרשים להתקין משאבות כיבוי אש לבית או לעסק שלכם, אתם יכולים לפנות לצוות חברת יהודה ב. מערכות הפועל כבר מעל ל-20 שנה בייצור והתקנה של משאבות כיבוי אש בעסקים ולאנשים פרטיים. לקוחות חברת יהודה ב. מערכות נהנים מליווי אישי של אנשי מקצוע לאורך כל תהליך התכנון וההתקנה של מערכת המשאבות. בנוסף לכך, כל המשאבות של חברת יהודה ב. מערכות עוברות בדיקות איכות ותקינות על מנת לוודא שאתם מקבלים את הציוד הבטוח והטוב ביותר. 
 
חברת יהודה ב. מערכות מציעה – התקנת משאבות כיבוי אש לבית
 
להזמנה של שירותי התקנת משאבות כיבוי איכותיות, השאירו את הפרטים שלכם באתר המקצועי של חברת יהודה ב. מערכות ונציג יחזור אליכם בהקדם! 

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

לייעוץ ראשוני חייגו