משאבות מים בבניין מגורים רב קומות הנן בגדר חובה. בעבר, נטו להתעלם מההתקנה החשובה הזו והיום, ניתן לומר שבעיית לחץ מים בקומות גבוהות הנה בעיה ידועה ומוכרת. לכן, היום בבניית בנייני קומות חדשים יכללו התקנה של משאבות מים המאפשרות להגביר את עוצמת זרם המים בקומות הגבוהות ובכך, לאפשר לכל הדיירים ליהנות מכמות מספקת ושווה של מים. המשאבות השונות מתאפיינות במנגנוני הפעלה מגוונים. כמו: פיקוד אלקטרוני, משנה תדרים, הידרופור ועוד.

בכל בניין מגורים סטנדרטי קיימות מספר משאבות מים לבניין כשהסוגים והגדלים שלהן משתנים בהתאם לכמות הקומות, הדירות והדיירים המאוכלסים באותו הבניין. משאבות מים בבניין מגורים, הנם משאבות לחץ מים מרכזיות שמשמשות את כל הדיירים. הן יכולות להיות מותקנות במספר מקומות כמו: בחדר המשאבות, מקום שבדרך כלל מתקינים אותן, או בחדר מיוחד בבניין. בנוסף, ניתן להתקין אותה גם על גג הבניין, אך רצוי מאד לבנות לה מחסה מפני הגשם והשמש על מנת של תינזק.

כמו כן, קיימות גם משאבות מים בבניין משותף – מדובר במשאבת לחץ מים המשמשות בעיקר בבניינים גבוהים, שבהם לחץ המים מגיע מצנרת אספקת המים של העיריה. הן מותקנות בכל קומה נפרדת לכל דייר או למספר דיירים באותה הקומה. במקרה כזה, חשוב מאוד לברר כי מדובר במשאבה שקטה במיוחד ולאחר מכן לוודא שמתקינים שעון חשמל עצמאי או משותף, על מנת שיוכלו לבצע חיבור מהמשאבה ישירות לקו החשמל השייך לבניין. במידה ודייר אחד החליט שהוא מעוניין לשלם על החשמל של עצמו ובנפרד, המתקין צריך לבצע הפרדה במיוחד בשבילו.

תחזוקה של משאבת מים לבניין היא חלק חשוב מאוד שמבצע ועד הבית. לכן, רלוונטי שתהיה חברת ניהול ואחזקת בניינים המטפלת בנושא בבניין מגוריכם.

חברת "יהודה ב. מערכות" עוסקת שנים בהתקנת משאבות מים לבניינים. ניתן לבחור להתקין לכל קומה בבניין משאבות מים גדולות במיוחד שאפשר להתקין בבסיס הבניין או באזור הגג. צוות המומחים של החברה יסייע לכם לבחור את המשאבה המתאימה ביותר לבניין מגוריכם.

מעוניינים להתקין משאבות מים לבניין מגוריכם? "יהודה ב. מערכות" ילוו אתכם לאורך כל הדרך תוך מתן שירות מקצועי ומהימן. לפרטים נוספים: 050-4666181

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

לייעוץ ראשוני חייגו