מערכות כיבוי אש בבניין משותף

מנהלים ועד בית של בניין משותף? בעלי חברה לניהול מבנים? כדאי לכם להכיר את המערכות לכיבוי אש הטובות ביותר היום! מערכות כיבוי אש בבניין משותף כוללות 2 סוגים עיקריים של מערכות כיבוי:

  1. מערכות אוטומטיות לגילוי וכיבוי שריפות.
  2. מערכות ידניות לכיבוי שריפות. 
יש חשיבות רבה לשילוב בין 2 המערכות הללו על מנת לשמור על הבניין מפני התפרצות של שריפות. המטרה של המערכת האוטומטית היא לגלות את השריפה ולבצע טיפול נקודתי. המערכת הידנית היא חשובה לא פחות ומאפשרת טיפול רחב בכמה מקומות שריפה במקביל. המטרה בסופו של דבר היא לכבות את השריפה במהירות האפשרית על מנת למנוע פגיעה בדיירי הבניין ופגיעה במבנה עצמו ובדירות המגורים. 
 
מערכות כיבוי אש לבניין משותף כולל תחזוקה
 
כאשר אנחנו פונים לאנשי מקצוע להתקנת מערכות כיבוי אש לבניין משותף, חשוב שתיהיה לנו את האפשרות לקבל שירות תחזוקה ובדיקות. מכיוון שהמערכות לכיבוי אש פועלות רק בזמן אמת, בדיקת המערכות ותחזוקה שוטפת היא קריטית לשמירה על חיי דיירי הבניין במקרה של שריפה באחת הדירות. 
 
מערכות כיבוי אש לעסק אוטומטיות 
 
המערכות האוטומטיות לכיבוי אש כוללות לרוב גלאי עשן, צינורות מים וספרינקלרים. בבניינים מסויימים יש גם צורך בהתקנה של חדרי משאבות אשר יפעילו את לחץ המים המתאים לפעולת הספרינקלרים. כל הכלים הללו מביאים לכך שכל מערכות כיבוי אש לעסק יפעלו בזמן אמת על מנת לסייע במניעת השריפה מלהתפשט למוקדים נוספים בבניין. 
 
התקנת מערכות כיבוי אש לעסקים – איך להתחיל?
 
אם החלטתם להתחיל בתהליך התקנת מערכות כיבוי אש לעסקים, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברת יהודה ב. מערכות ולקבוע פגישה בבניין המגורים עליו אתם אחראים. הצוות המקצועי של חברת יהודה ב. מערכות יעבור בקומות הבניין, בלובי, ובמסדרונות בין הדירות ויתכנן עבורכם תוכנית עבודה להתקנת מערכות כיבוי אש בבניין משותף. בנוסף לכך, צוות החברה יספק לכם הצעת מחיר בהתאם למערכות שיותקנו בבניין, בין אם זה מערכות אוטומטיות ובין אם זה מערכות ידניות לכיבוי אש. 
 
מערכות כיבוי אש בבניין משותף של חברת יהודה ב. מערכות
 
חברת יהודה ב. מערכות מספקת שירות מקצועי ואישי לתכנון והתקנה של מערכות איכותיות לגילוי וכיבוי של שריפות. צרו קשר עכשיו עם צוות החברה ותוכלו לקבל ייעוץ מלא ומקצועי לבניית מערכת כיבוי אש ברמה גבוהה אשר תסייע לכם לשמור על דיירי הבניין בעת שריפה. 

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

לייעוץ ראשוני חייגו