ספרינקלר לכיבוי אש

מערכת הספרינקלים המוכרת עברה שינויים רבים במהלך השנים אך המטרה שלה נשארה אותה מטרה – לכבות שריפות בזמן אמת באמצעות מתזים הפועלים אוטומטית. כיום ניתן למצוא סוגים שונים של ספרינקלרים כאשר חלקם אף מבצעים פעולה של התראה באמצעות הפעלת חייגן. ההתראה מגיעה לשירותי הכבאות המקומיים על שריפה והטיפול בה מתבצע גם על-ידי אנשי מקצוע בנוסף לכיבוי האוטומטי. בספרינקלר לכיבוי אש מותקנת מבחנה עם נוזל המתחמם בטמפרטורה מסויימת וגורם לפיצוץ המבחנה. ברגע שהמבחנה מתפוצצת, הספרינקלר מתחיל לעבוד באופן אוטומטי ופועל על-ידי לחץ המים אשר נמצא בצנרת המים של מערכת הספרינקלרים. 
 
ספרינקלר סמוי לחנויות ובתי מלון
 
אחד מסוגי הספרינקלרים לעסק הנפוצים ביותר היום הם הספינקלרים הסמויים. ספרינקלר סמוי מתאים לכל בית עסק המעוניין להסתיר את המתזים מעיני הלקוחות אך עדיין לבנות מערכת כיבוי אש מקצועית לעסק. בחנויות, בתי קפה ובבתי מלון מותקנים ספרינקלרים ייחודיים אשר מוסתרים מן העין בצורה מקצועית ויצירתית אך עדיין פועלים באותה השיטה של הספינקלרים הרגילים. 
 
ספרינקלר תקן ישראלי ת"י 1596
 
כאשר אתם מזמינים התקנה של מערכת כיבוי אוטומטית עם ספרינקלרים, כדאי לכם לבצע את ההזמנה מחברה מקצועית המוסמכת על-ידי מת"י (מכון התקנים הישראלי). חברה ישראלית העומדת בדרישות של מכון התקנים הישראלי תתקין עבורכם ספרינקלר תקן ישראלי ת"י 1596. ההתקנה מתבצעת על-ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום מערכות כיבוי אש אוטומטיות ויכולה לכלול גם תחזוקה שוטפת של המערכת בכל תקופה הדרושה לבדיקות. 
 
התקנת סוגי ספרינקלרים בהתאם לעסק 
 
בכדי להתאים את סוגי ספרינקלרים לעסק שלכם, מומלץ לכם לפנות לאחת החברות המובילות בישראל בתחום הספרינקלרים לעסקים – חברת יהודה ב. מערכות. חברת יהודה ב. מערכות מחזיקה במחלקה מיוחדת המתמחה רק בתחום הספרינקלרים והיא כוללת אנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחום. ספרינקלר לכיבוי אש כדאי להתקין רק עם הצוות המקצועי של חברת יהודה ב. מערכות אשר מתאים כל מערכת כיבוי אוטומטית לכל בית עסק בהתאם לסוג העסק ולצרכים שלו. 
 
ספרינקלר לכיבוי אש של חברת יהודה ב. מערכות
 
להתקנת מערכת כיבוי שריפות אוטומטית על גבי ספרינקלרים, אתם מוזמנים להתקשר כבר עכשיו לחברת יהודה ב. מערכות ולתאם פגישה עם הצוות המקצועי של החברה. 

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

לייעוץ ראשוני חייגו