משאבות כיבוי אש בבית

בטיחות למניעת שריפות היא אחד הדברים החשובים ביותר בכל בניין מגורים או בניין מסחרי. מלבד הדרישה של שירותי הכבאות לעמוד בתקנות, יש גם צורך אמיתי לשמור על בטיחותם של האנשים הנמצאים במבנה במהלך שעות היום. אחד הכלים לתפעול מערכת גילוי וכיבוי שריפות הוא משאבות כיבוי אש בבית. משאבות כיבוי אש מחוברות למערכת האוטומטית לכיבוי שריפות ומספקת פתרון ללחץ מים נמוך בצנרת המבנה. לחץ המים במערכת לכיבוי שריפות משפיע על היכולת של המתזים לפעול בצורה אופטימלית לכיבוי השריפה. 
 
משאבות כיבוי אש לעסק במבנים מסחריים
 
מבנים מסחריים הנדרש מבעליהם להתקין בהם משאבות כיבוי אש לעסק, יכולים לפנות לחברה המייצרת ומתקינה מערכות גילוי וכיבוי שריפות. צוות החברה מגיע לבניין ומבצע התאמה של המערכות לכיבוי שריפות למבנה של העסק. בנוסף לכך, מתבצעת התאמה בין סוג העסק והחומרים בהם הוא משתמש לבין המערכת אשר תשמש את עובדי העסק לכיבוי שריפות בזמן אמת. 
 
משאבות כיבוי אש לעסקים על-פי תקנות שירותי הכבאות
 
בעלי עסק הנדרשים לחדש את רישיון העסק כל תקופה, או בעלי עסק חדש אשר לא קיבלו עדיין את הרישיון לעסק, יכולים להזמין התקנה מקצועית של משאבות כיבוי אש לעסקים העומדות בתקנות שירותי הכבאות. את ההתקנה מבצעים לאחר בחינת המבנה והדרישות שהוא צריך לעמוד בהן, על מנת לקבל את רישיון העסק (או לחדש אותו) עם אישור של שירותי הכבאות וההצלה.
 
איך מתקינים משאבות מים בבניין משותף?  
 
אם אתם זקוקים להתקנה של משאבות מים בבניין משותף, חברת יהודה ב. מערכות היא הכתובת המקצועית שלכם! צוות חברת יהודה ב. מערכות יגיע לבית שלכם או לבית העסק ויכין תוכנית עבודה מסודרת להתקנה של משאבות כיבוי אש בבית העסק שלכם.
 
התקנת משאבות כיבוי אש בבית עם צוות חברת יהודה ב. מערכות
 
לתיאום פגישה עם הצוות המקצועי של חברת יהודה ב. מערכות, השאירו את פרטי העסק שלכם באתר החברה או התקשרו ישירות למספר הטלפון של משרדי החברה המופיע באתר. צוות חברת יהודה ב. מערכות ישמח לסייע לכם בתכנון והתקנה של מערכת משאבות מקצועית אשר תספק לכם את לחץ המים המתאים ביותר למערכות האוטומטיות לגילוי וכיבוי שריפות. 

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

לייעוץ ראשוני חייגו