מערכות גילוי אש ועשן – לשמור על סביבה בטוחה

ברגעים של סכנה, חשוב מאוד לזהות את הבעיה במהירות ולפעול על מנת להימנע מפגיעה או נזק. ההתקדמות הטכנולוגית של השנים האחרונות שמה דגש גדול מאוד על סיוע בשעת צרה, ואין כל ספק שהרבה חיים ניצלו ולא מעט נזק נמנע בזכות אותם אמצעים טכנולוגיים שדאגו להזהיר ולסייע לנו ברגע האמת.

שילוב בין טכנולוגיה מתקדמת לרמת בטיחות גבוהה

אחת הטכנולוגיות החשובות והמעניינות ביותר היא זו הנוגעת לגילוי עשן ואש. מערכות גילוי אשן ואש עובדות עם מספר רב של חיישנים שנועדו לזהות את הסכנה ולהתחיל לפעול באופן מידי. עם זיהוי הסכנה, מתחילות המערכות לצפצף ולהזהיר את הנוכחים ובמקביל, מתחילות בטיפול ראשוני שכולל השפרצת מים בלחץ גבוה.

כיום, התקנת מערכת כיבוי אש ועשן במבנים ציבוריים היא בגדר חובה, וגם במבנים פרטיים היא נחשבת כסטנדרט. אף אחד לא רוצה להשאיר את המבנה והנוכחים בו ליד הגורל וההשקעה בהחלט שווה את התמורה שמקבלים, גם אם מקווים שלא נצטרך להשתמש בה בעתיד בפועל.

איכות משתנה

המערכות באות במגוון רחב של סוגים. יש מערכות אשר רק מצפצפות ומנגד, ספרינקלרים שמתחילים לפעול עם גילוי העשן. כל אחד יכול לבחור את המערכת המתאימה לו בהתאם לצרכים ולתקציב שלו. ההמלצה היא תמיד לקחת את המערכת האיכותית ביותר – זו שהיא רגישה בדיוק במידה הנכונה. כלומר, לא מצפצפת או מתחילה לפעול כאשר עולה עשן מהסיר של ארוחת הצהריים ומנגד, מתחילה לפעול בדיוק בזמן כאשר היא מזהה סכנה ממשית.

המערכות המתוחכמות הללו הולכות ומשתפרות עם השנים ובעתיד יהיו אפילו אפקטיביות יותר. לא בכדי הן בגדר חובה במבנים ציבוריים ונראה כי כמעט לא נבנים מבנים כיום ללא שום סוג של מערכת התראה בפני שריפות. הקיץ קרוב והאפשרות לשריפות ביתיות עולה, ולכן, התקנת מערכת כזו היא קריטית לביטחון הבית והשוהים בו.

רוצים לרכוש מערכת מסוג כזה? מחפשים כתובת מקצועית ואמינה לפנות אליה? יהודה ב.מערכות, המתמחה בפתרונות כיבוי, גילוי אש וספרינקלרים, היא המענה הנכון עבורכם. לפרטים נוספים, התקשרו לטלפון 050-4666181

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

לייעוץ ראשוני חייגו