חדרי משאבות בבניינים

מה הקשר בין לחץ המים בבניין לבין כיבוי שריפות? אחת מהמערכות החשובות לכיבוי שריפות היא מערכת המתזים האוטומטית (ספרינקלרים). מערכת זו פועלת בכל מקום בו רשות הכבאות דורשת שתוקם כתנאי לאישור השימוש במבנה, אם זה למגורים או לבית עסק. על מנת שמערכת הספינקלרים תעבוד בצורה תקינה בעת שריפה, היא צריכה לפעול בלחץ מים מסויים על-פי תקן 1928 של מת"י (מכון התקנים הישראלי). במידה ולחץ המים של הרשות המקומית אינו תואם ללחץ המים הרצוי על-פי תקן 1928, בעלי המבנה או בעלי העסק מחוייבים להתקין חדר למשאבות אשר פועלות בעת הפעלת הספרינקלרים וכך למעשה מגבירות את לחץ המים בעת שריפה. 
 
התקנה של חדרי משאבות בבניינים מתבצעת על-ידי חברה מקצועית המוסמכת להתקין גם מערכות ספרינקלרים לכיבוי אש. מכיוון ש-2 המערכות הללו קשורות אחת בשנייה, חשוב לפנות לחברה שתתקין את מערכת הספינקלרים ובמקביל תתקין את מערכת המשאבות על-פי התקן.   
 
חדר משאבות להגברת לחץ מים במבני מגורים
 
אם אתם זקוקים לאנשי מקצוע להתקנה של חדר משאבות להגברת לחץ המים, מומלץ לכם לפנות לשירות לקוחות מקצועי ויעיל של חברת יהודה ב. מערכות. חברת יהודה ב. מערכות עוסקת בשיווק והתקנה של מערכות מתקדמות לכיבוי וגילוי אש ובעלת ניסיון רב בהתקנות של חדר משאבות מקצועי בהתאם לתקנות מת"י. 
 
חדרי משאבות לבתים משותפים
 
אם אתם מנהלים ועד בית או חברת ניהול בניינים, נושא לחץ המים הוא קריטי לפעילות תקינה של המערכת השומרת על הבניין בניהולכם בעת שריפה. חדרי משאבות לבתים משותפים מתוכננים בקפידה על מנת לספק פתרון לבעיית לחץ המים ברשויות מקומית ברחבי הארץ. 
 
התקנת חדרי משאבות עם חברה מקצועית
 
מחפשים חברה מקצועית להתקנת חדרי משאבות? הגעתם למקום הנכון! חברת יהודה ב. משווקת מערכות לכיבוי אש ומתקינה מאות מערכות לחדרי משאבות בכל שנה.   
 
חברת יהודה ב. מערכות מציעה – תכנון והתקנה של חדרי משאבות בבניינים
 
להזמנת התקנה מקצועית ואמינה של חדרי משאבות בבניינים, צרו קשר כבר עכשיו עם הצוות המיומן של חברת יהודה ב. מערכות. כל מערכת כיבוי אש ומערכת משאבות של החברה עוברת בדיקות איכות ותקינות לפני ביצוע ההתקנה אצל הלקוח. 

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

לייעוץ ראשוני חייגו