התקנת מערכת ספרינקלרים

מערכות מתזים (ספרינקלרים) הן המערכות האוטומטיות הבסיסיות ביותר שיש, אך גם החשובות ביותר בעיקר במתקנים ובמבנים בהם יש פעילות של מכונות ללא מגע יד אדם. ב-3 עשורים האחרונים חברות החלו לעבור לשימוש במכונות הפעילות 24/7 ללא מגע יד אדם. בדרך כלל יש משגיח אחד או יותר על אותן מכונות אך עדיין, היכולת לכבות שריפה במספר מכונות במקביל הוא כמעט בלתי אפשרי. הפתרון לבעיה זו נמצא במערכת האוטומטית הבסיסית ביותר לכיבוי שריפות – מערכת הספרינקלרים. בתי עסק ומפעלים רבים בישראל נדרשים, על-פי תקנות שירותי הכבאות וההצלה, לבצע התקנת מערכת ספרינקלרים המותאמת לגודל בית העסק או גודל המפעל. מערכות המתזים (הספירנקלרים) נחשבות למצילות חיים והן היחידות הפועלות בזמן אמת של שריפה באופן ממוקד ומיידי.  
 
התקנת מערכות ספרינקלרים ותחזוקה שוטפת
 
כאשר אנו מתייחסים להתקנת מערכות ספרינקלרים למבנה מסויים, חשוב לשים דגש גם על התחזוקה השוטפת של המערכות הללו. מערכות הספרינקלרים מחוברות ל-2 קצוות שונות של כלים אשר כל כלי מבצע פעולה המשפיעה על הכלי השני. כלי אחד הוא הצינור המחבר את המערכת למים והכלי השני הוא גלאי העשן אשר מקבל את החיווי לבצע את הפעלת הספינקלרים. 
 
התקנת מערכת כיבוי אש עם חיבור לגלאי עשן
 
תחזוקה שוטפת אם כן, מתייחסת לכל הכלים הפועלים במקביל להפעלת מערכת הספרינקלרים. התקנת מערכת כיבוי אש במקרה זה צריכה להתחבר למערכת גלאי עשן ויש לבדוק את מערכת גלאי העשן באופן שוטף על מנת לוודא שהיא פועלת באופן מלא. 
 
התקנת ספרינקלרים – איך מתחילים?
 
בכדי להזמין התקנת ספרינקלרים, אתם צריכים דבר ראשון לקבוע פגישה במבנה שלכם עם אנשי מקצוע בתחום מערכות כיבוי אש. בעת הפגישה אנשי המקצוע יוכלו להתאים את המערכת למבנה שלכם ולשרטט ולתכנן את המערכת על-פי מידות ועל-פי התקנות של שירותי הכבאות. אנשי המקצוע המומלצים ביותר להתקנת מערכת ספינקלרים הם צוות חברת יהודה ב. מערכות המספקת שירות מקצועי לתכנון והתקנת מערכות כיבוי אש כבר מעל ל-2 עשורים ברציפות. 
 
התקנת מערכת ספרינקלרים עם צוות חברת יהודה ב. מערכות
 
צוות חברת יהודה ב. מערכות ישמח להגיע לבית העסק או למפעל שלכם ולבצע תכנון מדוייק להתקנת מערכת ספרינקלרים מקצועית לגילוי וכיבוי שריפות. 

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

לייעוץ ראשוני חייגו