בעלי עסקים רבים יעדיפו להתקין ספרינקלרים נסתרים ולא ספרינקלרים גלויים בגלל שהם חושבים שזה יפגע בקו העיצובי החיצוני של בית העסק. בהרבה מקומות, לא תראו התקנות של ספרינקלרים בגלל הבחירה העיצובית אבל, חשוב שתדעו כי בכל בית עסק חייב להיות מערכת מהסוג הזה – הם עוזרים לנו להרגיש בטוחים בתוך המבנה שאנחנו נמצאים בו כמו: בדירה או בבית העסק, ומאפשרים לנו הרגשה יותר חופשית במידה ויתקיים מקרה של שריפה.

גם אם עברתם ליד בית עסק מסוים ולא יצא לכם להבין במערכת ספרינקלרים, תדעו שהם פשוט בחרו להתקין ספרינקלרים סמויים שפועלים בדיוק באותה המידה אם הם היו גלויים. יש אנשים שיעידו כי ספרינקלרים מחוץ להדירה יגרמו להם לתחושה לא נעימה ואפילו יפגעו באופן משמעותי בנראות של הדירה/בניין ועוד. לכן, הפתרון הנוח והטוב לכולם הוא התקנת מערכת סמויה שתפעל בצורה מדויקת בדיוק כמו המערכת הגלויה ותעזור לעובדים לעבוד בצורה נוח ונעימה. ספרינקלרים סמויים יכולים להיות מוסתרים בתוך התקרה או על גב הקיר וכך, הוא פחות בולט לעין. חשוב להדגיש כי כל התקנה של מערכת מוסתרת מהסוג הזה, עשוי לבוא לידי ביטוי במחיר. יכול להיות שלעיתים העבודה תהיה מורכבת, יהיו עבודות צנרת שונות ואין ספק שעלותו של ספרינקלר תהיה גבוהה בהתאם.

התקנת ספרינקלרים נסתרים לא פוגעת בשום פנים בבטיחות של המוצר. ההיפך הוא הנכון. גם אם איננו יכולים לראות את ראשי המתזים, הם עדיין יעמדו בתקני האיכות ומציעים רמה גבוהה ביותר מפני אש. ההתקנה מתבצעת על ידי מתקינים מיומנים בתחום, בעלי ניסיון עשיר וידע רב. לכן, ברגע שהם יגיעו להתקנה, הם ידעו מה הכי רלוונטי עבור המבנה שלכם. מדובר במגוון רחב של מערכות בטיחות הכוללות: מתזים רטובים ויבשים, מערכות כיבוי בקצף, משאבות חשמליות ועוד ועוד.

אם אתם מתלבטים האם כדאי לכם להתקין את המערכת או לא, תחשבו שוב. התקנה של מערכת ספרינקלרים הנה חשובה מאוד ורלוונטית לשמירה על הביטחון האישי, ביטחון העובדים והמשפחה שלכם. אל תהססו לבצע את הרכישה בגלל מחיר יקר – ההוצאה מתגמדת אל מול היתרון הבטיחותי.

המראה החיצוני של העסק שלכם חשוב לכם ואתם מעוניינים עדיין להיות מוגנים מאש? "יהודה ב. מערכות" לא מתפשרים על הביטחון שלכם ומתקינים לכם ספרינקלרים נסתרים שישמרו על הקו העיצובי של העסק שלכם. לפרטים נוספים: 050-4666181

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

לייעוץ ראשוני חייגו