התקנת ספרינקלרים מחיר וכל מה שחשוב לדעת על כך

התקנת ספרינקלרים במבנים חדשים היא בגדר חובה ברוב המקרים, אך זה לא אומר שלקבלן הבונה או לבעל המבנה אין שום מילה בעניין. יש המון סוגי ספרינקלרים, במגוון רחב של גדלים וצורות, מהם צריך לבחור. הדבר החשוב ביותר הוא לזהות ספרינקלרים איכותיים, אשר יעשו את העבודה כאשר ישנה אזעקת אמת.

כדאי לדעת לפני הקנייה

רבים תוהים כמה עולים ספרינקלרים ומה תהיה העלות הכללית של הפרויקט, כולל התקנה. התשובה כפי שניתן לנחש משתנה ותלויה בלא מעט גורמים. אנשי מקצוע מגיעים עם טווחי מחירים שונים ועם מוצרים שונים, ולכן חשוב מאוד לבצע סקר שוק איכותי ומקיף על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר מבחינת תקציב ובטיחות בכל מבנה.

בירור לגבי התקנת ספרינקלים מחיר ופרמטרים נוספים יגלה סוגים שונים של מוצר – החל מספרינקלרים קטנים וזולים ועד לספרינקלרים רגישים במיוחד עם לחץ מים גבוה. המסקנה לגבי ספרינקלרים מחירים ונקודות אחרות הקשורות לכך היא שאפשר להתחיל מכמה מאות שקלים ולהגיע עד כדי כמה אלפים, אם עובדים לפי התקן כמובן.

תכנון ואפיון

כאשר מחפשים ספרינקלרים מחירון הוא נקודה מרכזית שכדאי לתת לה דגש. המחירון מושפע מכמה אלמנטים שונים, כולל תכנון, בדיקת אפיון של רשת מים, חיבור של המערכות מעל התקרה, בדיקות של מכון התקנים, שינוי והתאמה של ספרינקלרים, ושאר שירותים מקיפים שבאים להבטיח כי התקנת המוצר תיעשה על הצד הטוב ביותר ובפיזור נכון.

מערכת הספרינקלרים מושפעת כמובן ממערכת גילוי העשן והאש. החיבור והתזמון בין המערכות חייב להיות מושלם ולכן, בדיקה לגבי ספרינקלרים מחיר וכל מה שכרוך בכך חייבת לכלול גם את האינטגרציה בין שתי המערכות הללו. כאשר אנשים מתקינים ספרינקלרים, הם מחפשים למעשה שקט נפשי ומענה ראשוני נגד מצב של שריפה. כולם מקווים שהם לא יצטרכו לפעול לעולם, אך מדובר בסוג של תעודת ביטוח חשובה, אשר יכולה להציל חיים ורכוש במקרה הצורך.

רוצים להתקין ספרינקלרים? יהודה ב.מערכות, המתמחה בפתרונות כיבוי, גילוי אש וספרינקלרים, היא הכתובת שכדאי לכם לפנות אליה. לפרטים על המוצרים, התקשרו לטלפון 050-4666181


 


 

 

 

 

 

 

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

לייעוץ ראשוני חייגו