התקנת מערכת קצף לעסק שלכם

מערכות כיבוי אש בקצף הנן מערכות חסכוניות ויעילות המותקנות בעיקר במקומות בהם יש שימוש בחומרים מסוכנים ודליקים, או במקומות בהם יש פוטנציאל לנזק גדול ברכוש כתוצאה בשימוש במערכות כיבוי המים, כמו: חברות ותאגידים. היתרון הגדול בשימוש במערכות גילוי אש בקצף, הוא חיסכון אדיר במים, כיבוי טוטאלי של השריפה ומניעת נזק גדול הרבה יותר לרכוש ולאובדן בני אדם.

השימוש במערכות כיבוי אש בקצף מקובלות יותר בכיבוי שריפות של נוזלים דליקים. מלבד זאת, הן משמשות להגנה על סיכונים רבים שמתרחשים בכיבוי שריפות. באמצעות: משפכים לכיבוי, מערכת נחירי קצף למתקנים כימיים, תותחי קצף ומערכות ספרינקלרים עם קצף. יש מערכת נוספת שמשתמשים בה בעיקר כשקיימת בעירה במחסנים של מטוסים והיא מערכת קצף רב נפחי. כמו כן, ניתן להשתמש בציוד ידני בשילוב של קצף לכיבוי שריפה כמו: מזנקי קצף לנפח נמוך ובינוני וממנני קצף מסוגים מגוונים. הציוד הידני יעיל, במקרים בהם מטפי הכיבוי במים מסוכנים לשימוש. אם לדוגמא, ישנם נוזלים דליקים, ההתמודדות איתם היא רק בשימוש בקצף מיוחד החונק את החמצן ומונע ממנו התפשטות של אש.

התקנת מערכת קצף – איך זה עובד?

קיימים הרבה סוגים של מערכות כיבוי אש בקצף לא תמיד קל לבחור את הנכונה והאידיאלית עבורכם. חשוב לבחור מערכת לאחר בחינה של תנאי הסביבה ומוקדי הסיכון המרכזיים. ניתן להתייעץ במקביל עם אנשי מקצוע שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה מול השוואה בין מפרטים טכניים ובהתאמה מלאה למבנה בו אתם נמצאים.  התקנת מערכת קצף הנה חשובה כשמדובר במבנים גדולים, עם הרבה כוח אדם ואפשרות לאבד מסמכים ומידע חשוב של אותה החברה.

לאחר התקנת המערכת, חשוב לשים לב (לפני שימוש) שבוצעה התקנה מקצועית. בשביל לבדוק זאת, קיימים שירותי בדיקה שהמטרה שלהם היא, לבצע תחזוקה מקיפה ונכונה במערכות בשביל לוודא את תקינותן. שירותי אחזקה מהסוג הזה, ניתנים על ידי חברות כיבוי אש והם כפופים למכון התקנים ולתקן בינלאומי.

המערכת תגן על העובדים ועל הרכוש שלכם בצורה מקסימלית. מעוניינים להתקין מערכת כיבוי אש בקצף בעסק שלכם? "יהודה ב. מערכות" ייתנו לכם מענה מהיר תוך דגש על בטיחות המוצרים והתקנה איכותית. לפרטים נוספים: 050-4666181

צרו עמנו קשר

לייעוץ ראשוני חייגו