גלגלון כיבוי אש

בכדי למנוע שריפה או לכבות שריפה בבניין מגורים או במבנה מסחרי, אנחנו צריכים ציוד מקצועי לכיבוי אש. 2 המערכות העיקריות לכיבוי אש הן המערכת האוטומטית והמערכת הידנית. המערכת האוטומטית כוללת בין היתר גלאי עשן וספרינקלרים (מתזים) המחוברים בצינורות לתשתית המים של המבנה. המערכת הידנית כוללת בין היתר את הגלגלון כיבוי אש הנחשב לכלי חיוני ויעיל לכיבוי שריפות במספר מקומות באותו מתחם. הצינור המגולגל לכיבוי אש הוא למעשה צינור גומי באיכות גבוהה המותקן לתוך עמדת כיבוי אש פתוחה או סגורה. הצינור הארוך של העמדה לכיבוי אש מחובר לתשתית המים של המבנה ומספק זרם חזק במיוחד היכול להגיע למרחק של מספר מטרים.  
 
גלגלון עם צינור כיבוי אש עד 30 מטר
 
אם אתם מעוניינים להתקין בבניין שלכם גלגלון עם צינור לכיבוי אש, תוכלו להזמין צינור ייעודי לכיבוי שריפות באורך של עד 30 מטרים. בטווח הזה ניתן להגיע למספר דירות באותו בניין ולטפל בשריפה בצורה יעילה ומהירה. 
 
גלגלון כיבוי אש מחיר לבתי עסק
 
רוצים לקבל הצעת מחיר להתקנת עמדת כיבוי אש עם צינור? בחיפוש אחר מקום להזמנת גלגלון כיבוי אש מחיר משתלם במיוחד תוכלו למצוא רק בחברת יהודה ב. מערכות! חברת יהודה ב. מערכות מספקת שירות אמין ומקצועי לתכנון ובניית מערכות לכיבוי אש. המערכות שחברת יהודה ב. מערכות מספקת ללקוחותיה, כוללים הן מערכות אוטומטיות והן מערכות ידניות. 
 
כיצד אפשר להזמין התקנת גלגלונים? 
 
אם החלטתם להזמין התקנת גלגלונים לבית העסק, תוכלו לעשות זאת באמצעות הזמנה טלפונית מצוות חברת יהודה ב. מערכות. צוות החברה ישמח להתקין עבורכם צינורות וגלגלון כיבוי אש באיכות הגבוהה ביותר ובמיקום אסטרטגי בכדי להגדיל את הסיכויים לכיבוי שריפות במהירות וביעילות בזמן אמת. צוות חברת יהודה ב. מערכות כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה אשר יסייעו לכם לתכנן את מערכות כיבוי האש שלכם בדרך המקצועית ביותר שתשמור על החיים שלכם ועל חיי העובדים שלכם בעת שריפה. 
 
חברת יהודה ב. מערכות מתקינה צינורות וגלגלון כיבוי אש
 
להזמנה טלפונית או תיאום פגישה עם צוות חברת יהודה ב. מערכות, השאירו את הפרטים שלכם באתר החברה ונציג יחזור אליכם בשיחת טלפון לתיאום פגישה והזמנת ציוד מקצועי לכיבוי אש. 

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

לייעוץ ראשוני חייגו