הכירו: דרישות כיבוי אש לעסק

כל מבנה חשוף לכמות גדולה מאוד של סכנות ולכן, הבנייה המודרנית דורשת עמידה בתקנים נוקשים המיועדים לכסות כל אפשרות של אסון טבע, או כזה שאיננו קשור לכך. אחת הסכנות הללו היא סכנת שריפה וכאשר אנו נמצאים בימי הקיץ, הסיכון הזה עולה בצורה משמעותית. לכן, חשוב לעבוד לפי תקנות כיבוי אש לעסקים בצורה שהיא לא פחות ממושלמת.

מה קובעות התקנות

דרישות כיבוי אש לעסק הן מאוד ברורות. כל עסק צריך להחזיק כמות מסוימת של הידרנטים (ברזי כיבוי אש) בהתאם לגודל שלו, עליו לספק פתחים ליציאת חירום במקרה שריפה, לוחות חשמליים על פי התקן, מערכות גילוי אש ועשן, מערכות מיזוג אוויר ומנדפים, ובנייה בעזרת חומרים העומדים בפני התקנים של המדינה ושל שירותי הכבאות.

כמובן שכל עסק הוא שונה במהות שלו ובמסעדה, בה עובדים עם גזים ותנורים, יש סיכוי גבוה יותר לשריפה מאשר בחנות לכלי כתיבה. לכן, ההגדרה של העסק חשובה לא פחות על מנת לדעת כיצד להכין את העסק לקראת הפתיחה.

משתנה מעסק לעסק

דרישות הכיבוי אש הן גם אינדיבידואליות מאוד ומשתנות מעסק לעסק, גם אם מדובר באותו תחום. כל חנות היא שונה, יש דרכי גישה שונות, הגודל של החנות הוא שונה וכמעט כל אלמנט בתוואי השטח משפיע על הדרישות הללו. כדי לעמוד בכל הדרישות על פי חוק, עדיף לעבוד עם איש מקצוע מנוסה אשר יידע לכוון אותנו אל עבר עמידה מלאה בדרישות, תוך כדי חיסכון יחסי בהוצאות.

אנשי מקצוע רבים יכולים לסייע בנושא הזה, כולל חברות עם ותק וידע בכבאות. התייעצות איתן יכולה לחסוך הרבה מאוד כסף שפעמים רבות מבוזבז על מוצרים יקרים מדי, כמו גלאים וספרינקלרים של פירמה הנחשבת יוקרתית וכדומה. הדרישות הן חשובות, אך חשוב לדעת לעבוד בצורה נכונה.

מחפשים פתרונות כיבוי אש ברמה ובאיכות גבוהה? יהודה ב.מערכות, המתמחה בתחום זה, מעמידה לרשותכם מבחר של אפשרויות, יחד עם שירות מקצועי ואמין. לפרטים נוספים על המוצרים השונים ועל שירותי החברה האחרים, התקשרו לטלפון מספר 050-4666181

 


 

 

 

 

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

לייעוץ ראשוני חייגו