עמדות כיבוי אש

אחת הדרכים היעילות לכבות שריפה הפורצת במבנה מגורים או מבנה מסחרי היא באמצעות עמדות כיבוי אש. עמדות כיבוי נגד אש יכולות לכלול מטפים, צינורות, גלגלונים וכל ציוד ידני לכיבוי שריפות. העמדות צריכות להיות מוצבות במיקומים אסטרטגיים בכדי למנוע מהשריפה להתפשט לאיזורים נוספים במבנה. מלבד זאת, יש אף תקנות מחמירות לגבי ייצור והתקנת העמדות בתוך או מחוץ למבנה. זו אחת הסיבות שצריך לפנות לאיש מקצוע להתקנת העמדות הללו ולהציב אותן במקומות הנכונים על-פי הידע של אנשי המקצוע בתחום כיבוי וגילוי שריפות. 
 
עמדת כיבוי אש תקנית מפח 
 
עמדות הכיבוי נגד אש עשויות בדרך כלל מאחד החומרים הבאים:
  • פח צבוע בצבע אדום.
  • פיברגלס בצבע אדום.
הצבע האדום הוא חלק מהתקנות לגבי התקנה של עמדת כיבוי אש וזו במטרה שיהיו עמדות בולטות מכל מקום ויהיה ניתן למצוא את העמדות הללו גם בזמן שחשוך בחוץ.
 
ציוד כיבוי אש נייד לטיפול מיידי בשריפה
 
בכדי שתוכלו לטפל באופן מיידי בשריפה ולמנוע פגיעה בציוד ובבני אדם, ציוד כיבוי אש נייד יהווה פתרון מושלם עבורכם. ציוד נייד לכיבוי שריפות כולל סוגים שונים של מטפים כגון מטפי אבקה ומטפי קצף לכיבוי מיידי של שריפה. המטפים מהווים חלק חשוב ועיקרי במבנים רבים ולעיתים רבות הם למעשה הציוד היחיד לכיבוי השריפות. לכן, כדאי לקבל הכוונה לגבי שימוש במטפים ולהעביר את הידע לעובדים בבית העסק ולאנשים הנמצאים במבנה שלכם במשך רוב היום. 
 
ציוד כיבוי אש ידני עם חומרי קצף או אבקה
 
להזמנה של ציוד כיבוי אש ידני לטיפול מיידי בשריפות, אתם מוזמנים לפנות לחברת יהודה ב. מערכות המובילה כיום את תחום התקנת מערכות ועמדות כיבוי אש. חברת יהודה ב. מערכות פועלת בתחום מערכות ידניות ואוטומטיות לכיבוי אש כבר למעלה מ-20 שנה ומספקת שירות ללקוחות רבים בכל הארץ. 
 
חברת יהודה ב. מערכות מציעה – התקנת עמדות כיבוי אש
 
לקבלת פרטים נוספים על שירותי חברת יהודה ב. מערכות, התקשרו עכשיו למספר הטלפון של משרדי החברה המופיע באתר ותוכלו לקבל את כל הפרטים המקצועיים הרלוונטיים לבית העסק שלכם. ברגע שבחרתם בחברת יהודה ב. מערכות, תהיו סמוכים ובטוחים שבחרתם בצוות המקצועי ביותר בתחום כיבוי וגילוי שריפות!

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

לייעוץ ראשוני חייגו