בדיקת מערכת כיבוי אש

מערכות לגילוי וכיבוי אש בבתי עסק ובבנייני משרדים צריכות להיות תקינות על מנת לשמור על בטיחות העובדים במבנה. ציוד תקין יכול לעשות את ההבדל בין הצלת חיים לבין מוות במקרים של שריפה. כאשר בית העסק או המשרד נמצאים במקום סגור אשר אינו מאוורר, הסיכון לפגיעה של עובדי המקום בעת שריפה היא גדולה באופן משמעותי. בכדי למנוע את הסיכון בשימוש ציוד לכיבוי וגילוי אש לא תקין בעת שריפה, ניתן להזמין אנשי מקצוע לבדיקת מערכת כיבוי אש. 
 
בדיקת מערכת ספרינקלרים אוטומטית
 
אחת המערכות לכיבוי וגילוי אש החשובות ביותר לבדיקה היא מערכת המתזים האוטומטית (ספרינקלרים). בשונה ממערכות כיבוי אש אחרות, מערכת הספינקלרים צריכה לעבוד באופן מיידי ואוטומטי ללא מגע יד אדם ולכן יש חשיבות רבה לכך שהיא תפעל ותעבוד בצורה מושלמת בעת שריפה. בדיקת מערכת ספרינקלרים אם כן היא חיונית ביותר לכל בית עסק או חברה.
 
בדיקת ציוד כיבוי אש והטמעת מערכות לכיבוי אש
 
את בדיקת הציוד והמערכות לכיבוי אש מבצעת חברה אשר קיבלה אישור ממת"י (מכון התקנים הישראלי) לעסוק בתחזוקת מערכות כיבוי אש. בכדי לעמוד בתקנות של שירותי הכבאות ברשות המקומית שבה העסק נמצא, כדאי להזמין חברה מקצועית לבדיקת ציוד כיבוי אש על מנת לעמוד בתקנות המחמירות של שירותי הכבאות. 
 
בדיקת תקינות מטפים לבטיחות מצילת חיים!
 
יש לכם מטפי כיבוי בבית העסק? מתי הם עברו בדיקה לאחרונה? בדיקת תקינות מטפים תשמור על החיים שלכם ושל העובדים במקרים של שריפה במקומות בהם אין ספרינקלרים וארונות כיבוי. מטפי הכיבוי המוכרים הם למעשה הכלי הנייד הכי טוב שיש כיום לכיבוי שריפות והם מצילים חיים בכל העולם ובישראל פעם אחר פעם.
 
איזו חברה מוסמכת לבצע בדיקת מערכת כיבוי אש? 
 
אם אתם מחפשים חברה למערכות כיבוי וגילוי אש עם תקן רשמי של מכון התקנים, אתם יכולים לפנות לחברת יהודה ב. מערכות. חברת יהודה ב. מערכות מספקת ללקוחותיה בכל הארץ שירותי בדיקה והטמעה של מערכות שונות לכיבוי וגילוי אש. עם מאות לקוחות בכל שנה, צוות חברת יהודה ב. מערכות צבר ידע וניסיון רב אשר יעזור לכם בעת תכנון ובניית מערכות האש. 
 
בדיקת מערכת כיבוי אש על-ידי צוות חברת יהודה ב. מערכות
 
צוות חברת יהודה ב. מערכות ישמח לסייע לכם בבדיקת המערכות השונות לכיבוי אש על מנת לשמור על בטיחותכם ועל בטיחות העובדים שלכם להרבה שנים!

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

לייעוץ ראשוני חייגו