אישור כיבוי אש

הקמתם עסק חדש? זקוקים לאישור כיבוי אש לקבלת הרישיון? זה הזמן לתת לאנשי מקצוע לבנות לכם את מערכת כיבוי האש של העסק! באמצעות ציוד מקצועי ומתקדם, ניתן לתכנן ולבנות ציוד כיבוי אש בהתאם לצרכים של העסק שלכם. התהליך מתחיל עם פגישה ראשונה בבית העסק של אנשי המקצוע למערכות כיבוי וגילוי אש. בפגישה בבית העסק שלכם, אתם מקבלים מידע על מערכות כיבוי האש הרלוונטיות לעסק בתחום שלכם ועל שיטות ההתקנה הקיימות היום. לאחר הפגישה תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת ולהתחיל בתהליך להכנת מערכות גילוי וכיבוי אש לעסק שלכם.  
 
אביזרי כיבוי אש והתקנת משאבות מים
 
בין אביזרי כיבוי אש לעסק שלכם אפשר למצוא את המטפים, הספרינקלרים, ברזי שריפה, עמדות כיבוי אש וגלגלוני מים. התקנת אביזרי כיבוי האש ומערכת משאבות המים צריכה להתבצע על-ידי אנשי מקצוע מנוסים על מנת לעמוד בתקנות הבטיחות של שירותי הכבאות מצד אחד ולשמור על הבטיחות של העובדים שלכם מצד שני. 
 
ארון כיבוי אש בתקן הישראלי
 
אחד המתקנים החשובים בכל מערכת למניעת אש הוא ארון כיבוי אש. ארון לכיבוי אש בדרך כלל עשוי מחומר הגלם פיברגלס או מפח ושומר על הציוד למניעת אש למקרי חירום. ארונות לכיבוי  אש מאחסנים ציוד מגוון למניעת שריפות כגון:
  • מטפי גז או מטפי אבקה.
  • גלגלונים של צינורות מים.
  • זרנוקים המיועדים לכיבוי אש. 
הארון לאחסון הציוד לכיבוי אש צריך לעמוד בתקני בטיחות וממוקם במקום בולט ואסטרטגי למניעת שריפה.
  
התקנת ארונות כיבוי אש עם חברה מקצועית
 
אם אתם זקוקים למומחים להתקנת ארונות כיבוי אש ולמערכות כיבוי אש, שיאפשרו לכם לקבל אישור כיבוי אש משירותי הכבאות, אתם מוזמנים לפנות לחברת יהודה ב. מערכות המספקת שירות לתכנון והתקנה של מערכות גילוי וכיבוי אש מתקדמות. צוות חברת יהודה ב. מערכות כולל אנשי מקצוע בעלי ניסיון של מעל ל-20 שנה בתחום והחברה נחשבת למובילה בשירותי ייעוץ ותכנון מערכות כיבוי וגילוי אש לעסקים ולמוסדות. 
 
חברת יהודה ב. מערכות מציעה ליווי וייעוץ מקצועי לאישור כיבוי אש
 
לתיאום פגישה עם צוות חברת יהודה ב. מערכות, השאירו את פרטי העסק שלכם באתר החברה ונציג חברת יהודה ב. מערכות יחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד ליום והשעה הנוחים לכם ביותר. 
 

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

לייעוץ ראשוני חייגו