מטפי כיבוי אש

איזה מטף כיבוי אש יתאים לעסק שלכם? נהוג לחשוב כי מטפי כיבוי אש הם דומים אחד לשני ומבצעים אותה פעולה, אך למעשה ישנם 4 סוגים של מטפים כשכל אחד מבצע פעולה ייחודית לו במטרה לכבות שריפה. 4 סוגי מטפי הכיבוי הקיימים היום הם:
  1. מטפי CO2.
  2. מטפים עם גז הלון.
  3. מטפי קצף.
  4. מטפים המפזרים אבקה.  
לכל סוג מטף יש את היתרונות שלו ובכדי לדעת איזה מטף יתאים לבית העסק שלכם, מומלץ לרכוש את המטפים מחברה מקצועית שתתאים את המטף לסוג העסק ולסיכוני השריפה של בית העסק שלכם. 
 
מטפים לכיבוי אש על-פי דרישות שירותי הכבאות
 
כל סוגי המטפים צריכים לעמוד בדרישות שירותי הכבאות וההצלה ולעמוד בתקנות של המכון התקנים הישראלי. איך אפשר לדעת שמטפים לכיבוי אש עומדים בתקנות? בכדי לוודא כי המטפים שאתם רוכשים עומדים בתקנות מכון התקנים הישראלי, מומלץ לרכוש את המטפים מחברה המוסמכת על-ידי מכון התקנים. לא כל חברה יכולה להבטיח לכם שהמטפים של עומדים בתקן ולכן חשוב לפנות לחברה עם תעודה רשמית ותקפה של מכון התקנים הישראלי. 
 
מטף כיבוי אש 6 ק"ג עם תקן ישראלי
 
מלבד סוגי המטפים השונים, ישנם גם גדלים שונים של מטפים. לדוגמא, מטפי גז הלון מגיעים בגדלים של חצי ק"ג ועד מטפים של 12 ק"ג, ומטפי אבקה לעומת זאת יכולים להגיע גם לגודל של 50 ק"ג. אם אתם מחפשים מטף כיבוי אש 6 ק"ג, תוכלו להזמין אותו מחברת יהודה ב. מערכות המתמחה בייצור ושיווק מערכות לכיבוי אש. חברת יהודה ב. מערכות מוסמכת על-ידי מת"י (מכון התקנים הישראלי) לייצר ולשווק מערכות כיבוי אוטומטיות ומערכות כיבוי ידניות כמו מטפי כיבוי אש וצינורות מים לכיבוי שריפות. 
 
הזמנת מטף כיבוי אש מחיר משתלם!
 
מעוניינים לקבל הצעת מחיר מחברת יהודה ב. מערכות? בחיפוש אחר הזמנת מטף כיבוי אש מחיר משתלם תמצאו רק אצל חברת יהודה ב. מערכות! צוות החברה יתאים לכם את מטפי הכיבוי לבית העסק שלכם ויספק לכם אותם באיכות הגבוהה ביותר. בנוסף, צוות חברת יהודה ב. מערכות מאפשר לכם לקבל שירות מקצועי לבדיקות תקינות שוטפות של המטפים ולתחזוקה שוטפת שלהם לאורך כל השנה. 
 
חברת יהודה ב. מערכות משווקת מטפי כיבוי אש  
 
לפנייה לחברת יהודה ב. מערכות, התקשרו עכשיו למספר הטלפון של החברה המופיע באתר! 
 

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

לייעוץ ראשוני חייגו