יהודה ב. מערכות כיבוי, גילוי אש וספרינקלרים היא חברה משפחתית שמתמחה בכל מה שנוגע לתחום של מערכות כיבוי וגילוי אש וספרינקלרים, והיא עוסקת בו כבר למעלה מעשור.

 
 

מעסק משפחתי לחברה מצליחה

החברה הוקמה על ידי מר יהודה יבדייב, איש מקצוע בעל מוניטין, ניסיון וותק בתחום משנת 1994. לאחר מכן הצטרף בנו שעבר קורסים מקצועיים, כגון – קורס תחזוקה של ספרינקלרים ושל ציוד כיבוי אש. לאחר מכן החברה גדלה, ונוספו לצדם עובדים נוספים. כמו כן, החברה עובדת בשיתוף פעולה הדוק ופורה עם קבלני משנה, על מנת לספק את המענה המקצועי והמקיף ביותר לכלל לקוחותיה.

 
 
 

שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים כאחד 

חברתנו מציעה את שירותיה ללקוחות מכל המגזרים, ומתאימה את הפתרונות האידיאליים עבור כל לקוח ולקוח, שכן ציוד שנדרש ללקוח פרטי הוא אינו אותו ציוד למשרדים ולעסקים. אנשי המקצוע שלנו תמיד מתנהלים בשקיפות מלאה, ובזכות הידע והניסיון הרב שבידיהם, יש בכוחם להתאים בדיוק את הפתרונות הדרושים לכם, ולחסוך לכם בעלויות ובזמן יקר.

 
 
 

ליווי מ – א' ועד ת'

חברתנו מציעה שירות מקצועי ואיכותי לאורך כל הדרך – משלב הפנייה הראשונית, דרך הייעוץ, התכנון והתאמת הפתרון הנדרש לצורכי הלקוח ועד להתקנה בפועל ולתחזוקה השוטפת: לאחר שאתם פונים אלינו, אנחנו מגיעים אליכם כדי לראות את המבנה המדובר, מייעצים, נותנים הצעת מחיר ומתחילים לבצע את כל ההתקנות הנדרשות, ובסיום מקבלים את אישור מכון התקנים. לאחר מכן, אנו מציעים שירותי תחזוקה שוטפים הכוללים בדיקות, חידוש אישורים ועוד.

 
השירות ניתן ללקוחות רבים בכל רחבי הארץ. הצטרפו למעגל ללקוחותינו המרוצים. לקבלת פרטים נוספים, ייעוץ והצעת מחיר התקשרו: 050-4666181של

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 074-7087111

פקס: 073-742-9863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב

לייעוץ ראשוני חייגו