בדיקת לחץ בצנרת מים – כדי ליהנות מלחץ מים ראוי

מקורות המים בבית יכולים ליצור לא מעט בעיות. כל אדם הגר בבניין מכיר את הנזילות המגיעות מלמעלה ואת התלונות של השכנים מלמטה, וזה עוד מבלי לדבר על דוד לא תקין, רטיבות בקירות וכמובן, לחצים שונים ומשתנים. את בעיות הלחצים אפשר לזהות באמצעות בדיקת לחץ בצנרת מים אשר תאבחן את המצב ותוכל לעזור במציאת פתרון.

מהי בדיקה זו

בדיקת לחץ מים מאפשרת לגלות את רמת האספקה לבית באופן כללי, ובאופן נקודתי לכל המקלחות והברזים. ניתן לשנות את צורת החלוקה בכל דרך שרוצים לאחר הבדיקה, או לטפל בבעיה באופן מקצועי אם רואים כי יש בעיה בלחצים השונים.

אחד היתרונות הגדולים של בדיקות לחץ הוא איתור נזילות. הנזילות יכולות לגרום נזקים ומטרדים רבים, כמו סכסוכים עם שכנים או רטיבות שדורשת שיפוצים באלפי שקלים. הרטיבות יכולה להגיע מכל מערכת מים – המים הקרים, המים החמים, מערכת ההסקה או מערכות סולריות הקשורות לדוד. לכן, בדיקת הלחצים היא קריטית ויכולה לתת תמונה מלאה לגבי איזו מערכת אינה עובדת כראוי, ובכך לחסוך כסף רב.

לא לנסות לבד

בדיקות הלחץ חייבות להיעשות על ידי מומחים, שגם יידעו לטפל בתקלה ולא רק לאתר אותה. רבים מנסים להתעסק עם מערכות המים השונות ולפתור את הבעיות שנתקלו בהן באופן עצמאי, אך לבסוף גורמים הרבה מאוד נזקים לצנרת שלהם ושל הבניין כולו. חשוב להזמין אנשי מקצוע איכותיים העומדים בכל התקנים הבטיחותיים.

את בדיקות הלחץ יש לעשות אחת לתקופה וגם אם עוברת תקופה ארוכה בה הכול תקין, כדאי להקדים תרופה למכה ולהזמין בודק. מדובר במים העוברים בצינורות וקרוב לקירות ואריחים. לרוב, מדובר בעניין של זמן עד שתהיה בעיית לחץ באחת המערכות ואיתור מוקדם, כמובן, יכול למנוע החרפה ושיפוץ מסיבי ויקר יותר.

 

מחפשים כתובת מקצועית שתספק לכם את המענה המתאים ללחץ המים בצנרת? יהודה ב.מערכות, המתמחה בפתרונות כיבוי, גילוי אש וספרינקלרים, מביאה אתה ניסיון של שנים וידע מקצועי רב בתחום. מעוניינים לשמוע על מוצרי החברה ועל השירותים השונים שהיא מציעה? התקשרו לטלפון מספר 050-4666181

 

 

 

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 050-4666181

יהודה 054-6213709

פקס: 0737429863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב