קיום מערכות כיבוי וגילוי אש במקומות רבים מתריעות מראש לבעלי העסק שמתרחש תהליך של שריפה ראשוני ומצליחות להציל חיים. תוכלו למצוא את המערכות הללו במגוון מקומות כשהמטרה שלהן, היא למנוע סכנת אש בקרב בני אדם ובעלי חיים כשהם נוכחים בסביבה תעשייתית, עסקית ואורבנית.

בשוק קיימות מספר מערכות כיבוי אש: מערכות אוטומטיות מכל הסוגים, ניהול עשן ומערכות פינוי קוליות וכיבוי אש בגז בסוגים שונים כמו: מים, קצף, אבקה וערפל מימי. חלקן שייכות ליבוא בלעדי של חברות מסוימות שניתנות לתחזוקה אך ורק על ידי היבואן. חשוב לדעת: בחירה במערכת זו, תגרום לכך שרק היבואן יוכל לתחזק אותה ומחירי התחזוקה עלולים להיות גבוהים מהרגיל.

החלטתם שאתם רוצים להתקין מערכות כיבוי וגילוי אש בעסק שלכם? מצוין. כעת, עליכם לבצע תכנון מדויק של המערכת על ידי אפיון ותכנון פרויקט כמו: ייעוד המבנה, גובה התקרה, תנאי הסביבה, מספר החלפות אוויר בשעה ועוד.

שלב תכנון המערכת מורכב וחשוב מאוד בהתקנה הראשונית. זאת בכדי שהמערכת תוכל להתמודד עם מצבים מסוימים ותדע איך להגיב להם. כלומר, למערכות גילוי וכיבוי אש יש בקרה אלקטרונית בעזרתה הן מזהות את תחילתו של תהליך השריפה וזאת באמצעות זיהוי גיצי עשן ראשונים. היא מתריעה ומדווחת על ידי שליחת הודעה לאיש קשר מוגדר או לרשות הכיבוי.

לאחר התכנון המדויק, תבוצע התקנה של מערכות כיבוי האש על ידי מתקינים מקצועיים ומיומנים תוך הקפדה על הפרטים הכי קטנים בתפעול המערכת. לאחר ההתקנה, תבוצע בדיקה מקיפה על ידי בודק מטעם מכון התקנים ובסיומה, בעל המבנה יקבל תעודה של מכון התקנים לתקינות המערכת.

על המערכת לעמוד בתקנים הללו: הצבת אביזרי כיבוי זמני, משלוח התראות בזמן שריפה ורמת הסיכון בתוך מבנה.

"יהודה ב. מערכות" מציעים להתייעץ עם מחלקת מערכות וגילוי אש שיתאימו לכם מערכות לפי הצורך והתקציב. הם עומדת בדרישות של שירותי הכבאות ובתקנים המחמירים ביותר. המערכות שהם מציעים נותנות מענה בכל תחום – החל מגילוי וכיבוי אש ועשן ועד ניהול ופינוי עשן במבנים.

מעוניינים להתקין מערכות כיבוי וגילוי אש וזקוקים לאנשי מקצוע שמבינים בתחום? "יהודה ב. מערכות" יספקו לכם את המענה המתאים תוך התאמה אישית ומקצועית. לפרטים נוספים: 050-4666181

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 050-4666181

יהודה 054-6213709

פקס: 0737429863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב