ישנן מספר מערכות כיבוי אש ספרינקלרים בדגמים רבים ובסוגים מגוונים – אך מערכת המושתתת על ספרינקלרים הנה בטוחה ויעילה יותר! המערכת מוצבת בנקודות שונות בחלל המבנה כך שכל אחת פועלת בפני עצמה. כלומר, הן מופעלות לפי עליית מידות החום באזור ספציפי דבר שהופך את מערכת ספרינקלרים לנוחה יותר. ברגע שהמערכת תפעל בנקודה אחת, היא תמנע נזק רק באזור בו הופעלה. במידה ויגרם נזק לאחר הכיבוי או במהלך הכיבוי, הוא יהיה יחסי לעומת כל השאר שניצל. הטיפול בשריפה הופך להיות נקודתי וניתן לסיים אותו בצורה ממוקדת וחסכונית. ספרינקלרים מגוונים מותקנים באזורים רבים במבנה כמו: חדרי מדרגות, אזורים סגורים ומסדרונות.

ספרינקלרים הם מערכות כיבוי אש מתקדמות ואוטומטיות המורכבות מכמה מערכות ספרינקלרים כאשר כל אחד מהמתזים, פועל בצורה עצמאית כשמתרחשת שריפה או כאשר, הטמפרטורה גבוהה מעל הטמפרטורה הרגילה. ברגע שהמערכת פועלת בצורה אוטומטית בזמן שריפה, אין צורך לתפעל אנשים באופן מידי על מנת להביא ציוד נוסף או להקפיץ מערכת שלמה של מערך הכיבוי. כלומר, למערכת הזו, יש כוח רב והיא יכולה להתמודד עם שריפה ברמה מסוימת. לכן, צריך להיות עם היד על הדופק, לשים לב להתפשטות השריפה, לבדוק את גודלה ולאמוד את היכולת של המערכת להתמודד עמה.

התקנת מערכות ספרינקלרים מהווה עזרה ראשונה וספציפית במקום בו פורצת האש, כך שעד שמגיעים לוחמי האש (כבאים) למקום, יהיה ניתן להשיג שליטה מסוימת. כשמדברים על המערכות האלו צריך להבין כי הן מיועדות להזרים רסס מים מלמעלה. כלומר, במקרה שפרצה שריפה, המערכות מותקנת לרוב מעל אזור השריפה ומצליחות להשתלט על האירוע.

את הספרינקלרים תוכלו למצוא על גבי מערכת צינורות מלאה במים שמחוברת באופן קבוע למקום מים חיצוני המתמלא במידת הצורך. המערכת מצוידת במנגנון שיפעיל אותה ויזרים את המים אל תוך המתזים (במקרה של שריפה). החוק מחייב התקנת מערכות ספרינקלרים במבנים ששטחם גדול מאוד כמו: חניונים תת קרקעיים, מבנים ציבוריים, בניינים גדולים ועוד. בשביל התקנה של מערכת כזו עוצמתית אתם זקוקים לבעלי מקצוע, אנשים מנוסים שיודעים לבצע את ההתקנה בצורה הטובה ביותר – זכרו – מערכות ספרינקלרים הן חשובות להצלת רכוש וחיי אדם.

מעוניינים להתקין מערכת ספרינקלרים בעסק שלכם? "יהודה ב. מערכות" יבצעו עבורכם התקנה לכל סוג מבנה שתצטרכו. לפרטים נוספים: 050-4666181

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 050-4666181

יהודה 054-6213709

פקס: 0737429863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב