ארונות כיבוי אש הם אחד מהמוצרים החשובים ביותר שבעזרתם ניתן להישמר מפני דלקות, שריפות, נזקים עצומים ועוד. הארון מיועד לבנייני דירות ולבניינים גבוהים – כל בית עסק שנכלל בקטגוריות האלו, מחויב להחזיק ארון כיבוי אש תקני שנמצא תחת פיקוח ובקרה. חשוב מאוד להקפיד על בדיקה שנתית אחת לפחות ולבדוק את בלאי הארון, ששום דבר לא חסר ושאם יש צורך, להשלים.

ארון כיבוי אש נותן מענה יעיל ומהיר להתמודדות עם שריפה במקומות פתוחים וסגורים. ארון גלגלון כיבוי אש העשוי מפח, מותקן בסמוך לעמדת הכיבוי ומיועד להכלת האביזרים הדרושים בשעת חירום: מטפים, גלגלונים, זרנוקים, מזנקים וברזי כיבוי – בכל קומה (בבניין) חייב שתהיה עמדת כיבוי אש רלוונטית.

יתרונות בקיום ארונות כיבוי אש

כשפורצת אש בבניין מגורים, בבניין גבוה או בכל מבנה, כל שנייה הופכת לקריטית וגורלית. התגובה לאירוע צריכה להיות מידית ולשם כך, חשוב שהציוד שנמצא בתוך הארון יהיה בעמדה חסינה בפני אש אשר קלה מאוד לזיהוי. החזקת ארון כיבוי אש תקני תעניק את ההגנה המרבית הנדרשת.

קיימים סוגים רבים של ארונות כיבוי אש תקניים ובמידות שונות: ארון קטן, גדול ובינוני. הארונות מותאמים באופן אישי למבנה שלכם אתם בוחרים את הגדלים הרצויים והתואמים למגוריכם. שימו לב, שהארונות צריכים להיות עמידים בפני חלודה ובכך לשמור על היציבות שלהם לאורך זמן וגם, שהארונות יהיו עשויים מפח איכותי וחזק בעל עמידות גבוהה לאורך זמן. המרכיב הנוסף והלא פחות חשוב – הוא ארון שיותאם לציוד הכיבוי הרלוונטי שמאוחסן בתוכו זאת, על מנת להבטיח את השליפה של הציוד במהירות.

איך בוחרים ארון כיבוי אש מתאים?

צריך לזכור שלפני שרוכשים ארון כיבוי צריך לבדוק את המידות באזור בו אתם מעוניינים להציב אותו. הגודל של הארון משתנה בהתאם לצרכים שלכם ולפי הדרישות והמרכיבים של עמדת הכיבוי. לכן, יכול להיות שבחרתם במקום יחסית קטן ואתם זקוקים לארון קטן שמאחסן מטף אחד או ארון גדול יותר, שיאחסן מספר מטפים. זה מאוד תלוי. צריכים לחשב את הכל: לדעת כמה מטפים קיימים ברשותכם, באיזה אזור אתם מעוניינים להציב את הארון והאם אתם מעוניינים להכניס לתוכו את כל המטפים או לפזר אותם?

יכול להיות, שאחרי שחשבתם על כל הדברים הללו, הבנתם שאתם זקוקים לארון מותאם אישית ואתם מעוניינים שהוא יכיל רק גלגלת כיבוי אש בלבד. הכל תלוי בכם ובבחירת המיקום של הארון. שימו לב: חומר הגלם לארון ייקבע בהתאם למיקומו בין אם הוא ימוקם בתוך המבנה במתחם סגור או מקורה או כעמת כיבוי חיצונית בשטח פתוח.

לרכישת ארון מותאם אישית לפי הצרכים שלכם "יהודה ב. מערכות" זמינים לכל שאלה ומוכשרים להתאים לכם ארונות כיבוי אש במיוחד עבורכם. לפרטים נוספים: 050-4666181

צרו עמנו קשר

יהודה ב. מערכות 

טלפון: 050-4666181

יהודה 054-6213709

פקס: 0737429863

כתובת: אלוף דן לנר 6 תל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב